Haber Detayı
25 Eylül 2021 - Cumartesi 20:49
 
Başkan Demir: ‘’ İncire Fıstık Koyup Sizi Davet Mi Etsinler?’’
Göbeklitepe İş Merkezinde bulunan esnaflar Büyükşehir Belediye Başkanına ulaşamadıkları için veryansın etti. Esnafın sorun ve sıkıntılarına kulak tıkamayan Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Demir, Büyükşehir Belediyesinin esnafa karşı sergilemiş olduğu tutumuna tepki göstererek cevaplamasını beklediği soruları sordu.
YEREL Haberi
Başkan Demir: ‘’ İncire Fıstık Koyup Sizi Davet Mi Etsinler?’’

Göbeklitepe İş Merkezinde 155 esnaf, sorunlarını ve sıkıntılarına çözüm bulmaları için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşmek istedi. Ancak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı iş merkezinde bulunan mevcut 155 esnafın görüşme talebine bir türlü cevap vermemesi üzerine esnaf isyan etti.

Esnaflar gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse dilekçe ile yetkili mercilere şikayetlerini bildirdikleri halde herhangi bir çözüm bulamadıklarını daha doğrusu ilgilenen hiç kimsenin olmadığını dile getirerek isyan bayrağını açtılar.

 

Göbeklitepe İş Merkezinde 155 esnafın sıkıntısına kayıtsız kalmayan Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Demir, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin esnafların kendisiyle neden görüşmek istemediğine anlam veremediğine ve esnafı daha çok çıkmaza sürüklemesine karşın sert bir üslup ile tepkisini dile getiren başkan Demir, ''İş merkezinde bulunan esnafların ve kendisininde beklediği, acil cevaplanması gereken sorular var ve bu soruları ise ilke ve prensipler çerçevesinde soruyoruz:''

 

Göbeklitepe İş Merkezinde 155 esnafımız sizinle görüşmek istiyor görüşmüyorsunuz

 

Bir Belediye Başkanı Belediye Binasının da içinde bulunduğu İş Merkezinin 155 tane esnafı ile neden görüşmek istemez?

 

Onlarda incire fıstık koyup sizi davet mi etsinler?

 

155 tane esnafımızın sorunları var ve siz Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görüşmek zorundasınız. İfadelerine yer verdi.

 

                         

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı