Haber Detayı
23 Mart 2017 - Perşembe 11:51 Bu haber 1477 kez okundu
 
Başkan Çiftçi; Mesele Ülkenin Önünün Açılmasıdır
16 Nisan'da yapılan Anayasa değişikliği halk oylaması çalışmalarını her alanda yürüten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi: " Anayasa değişikliği siyasi değil, parti meselesi değildir. Bu ülke meselesidir. Ülkenin önünün açılma meselesidir" dedi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Çiftçi; Mesele  Ülkenin Önünün Açılmasıdır

Her defasında esnaf gruplarını ziyaret ederek esnafla hasbihal eden Başkan Nihat Çiftçi, halk oylamasında yapılacak anayasa değişikliğiyle birlikte ülkenin kazanımlarını anlattı.

 

Şanlıurfa'nın daha da büyümesi için, Büyük Türkiye'nin geleceği için, ileri demokrasi için Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini esnafa anlattığını belirten Başkan Çiftçi: "Alanda çalışıyoruz. Merkezde ve tüm ilçelerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Anayasa değişikliği siyasi değil, parti meselesi değildir.  Bu ülke meselesidir. Ülkenin önünün açılma meselesidir. Duyarlı olan her vatandaş, halk oylaması çalışmasını kendisi yürütüyor. Bizim arkadaşlarımız da sorumlu oldukları alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Bu vatan bizim. bu Türkiye bizim. Türkiye'nin gelişmesi, istikrarı, kalkınması, milletin hakimiyeti için elimizden geleni yapacağız" dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı görüşmeye de değinen Başkan Çiftçi: "Şanlıurfa ile ilgili bir görüşmemiz oldu. Şanlıurfa'yı seven ve önem veren liderimiz var. Onun kadrosunda olmaktan onur duyuyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı