Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 13:09 Bu haber 1061 kez okundu
 
Başkan Çiftçi Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Çiftçi Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Mesajında gazetecilerin önemli bir iş icra ettiğini ve önemli bir görev üstlendiklerini ifade eden Başkan Nihat Çiftçi, şunları söyledi:

 

"Toplumların değişmez kaidesi olan, demokrasilerde  çok önemli bir yere sahip olan gazetecilik mesleğini icra eden tüm gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü" en içten duygularımla kutlar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

 

Gazetecilerin, yılın 365 günü doğru ve objektif bilgiyi kamuoyuna aktardıklarını belirten Başkan Çiftçi, “Gece gündüz demeden çalışan gazetecilerimiz bizim en yakın ve en değerli mesai arkadaşlarımızdır. Toplumun vazgeçilmez unsurlarından biridir.Zor şartlar altında doğru bilgiyi kamuoyuna aktaran gazeteci arkadaşlarımız bizim için en kutsal görevlerden birini üstlenmişlerdir. Özellikle yerelde görev yapan gazetecilerimize, şehrimizin tanıtımında ve şehre değer sağlayıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür eder, bizim için ortak aklın değişmez unsurları olduklarını hatırlatmak isterim. Bizler de onların bu çabalarının her zaman yanında olduk ve olacağız.Her koşulda işlerini layığıyla yerine getirmeye çalışan tüm gazeteci arkadaşlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü" kutlar ve başarılarının devamını dilerim" şeklinde konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı