Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 20:54 Bu haber 3209 kez okundu
 
Başkan Aksoy’dan muhtarlara ziyaret
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Bozova merkezde bulunan Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek mahallede yapılan çalışmalar ve eksiklikler hakkında istişarelerde bulundu.
YAŞAM Haberi
Başkan Aksoy’dan muhtarlara ziyaret

Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY mahallelerin temsilcileri olan muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aksoy ilçenin en büyük mahallelerinden olan Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Mustafa TAŞÇI ve Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Ali ÖZGÜL’ü ziyaret ederek mahallenin sorunları ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Her fırsatta ilçede bulunan mahalleleri ve muhtarları ziyaret ettiklerini ve kırsal mahallelerimizde ki muhtarlarımızı da en kısa süre içinde ziyaret edeceğini belirten Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY, ilçeyi hep birlikte çalışarak daha güzel hale getireceklerini kaydetti.

BaşkanAksoy, "Mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek mahallelerimiz deki sorunlar ve çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Yavuz Selim ve Gölbaşı mahallesi Merkez bakımından en büyük iki mahallemiz olduğu için buradaki eksikleri gidermek ve hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Muhtarlarımız da sorunları yerinde görmekte ve bu sorunları bize bildirerek sorunun çözümü noktasında yardımcı oluyorlar. Muhtarlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı, mahallenin sorunları ile ilgilenmelerinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı