Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 10:09 Bu haber 1483 kez okundu
 
Bakan Fakıbaba, “Çok çalışacağız, çalışana Allah verir”
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret etti. Ziyarete daha sonra AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 2. Sıra adayı Mehmet Kasım Gülpınar da eşlik etti.
SİYASET Haberi
Bakan Fakıbaba, “Çok çalışacağız, çalışana Allah verir”

Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunan AK Vekil adayı Bakan Fakıbaba, bu seçimde çok çalışacaklarını, çok çalışana Allah’ın vereceğini belirterek, Sayın Cumhurbaşkanımıza her zamanki gibi layık olacaklarını söyledi.

AK Parti İl SKM ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, İl SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Faruk Bayık, Gazeteci Osman Güzelgöz tarafından karşılanan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Gıda tarım ve Hayvancılık bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk olarak SKM Medya tanıtım Birimini ziyaret etti.

Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Faruk Bayık’tan yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alan AK Vekil adayı Bakan Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba, yapılan ve yapılması gereken konularda istişare etmenin önemini hatırlatarak, “İnanıyorum ki, Allah’ın izniyle herşey daha güzel olacak. Çalışmalarımız da yavaş yavaş düzelecek, etkili olacak. Başarılı olacağımıza inanıyorum” diyerek düşüncelerini şöyle anlattı;

“Otobüsle il genelinde gezilerimizde hangi bölgeye gideceksek orada benim yanımda İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve o bölgenin Vekil adayının olması yeterli diye düşünüyorum. Diğer arkadaşlarımız herkes kendi bölgesinde çalışmalarını yürütmeye devam ederler. Mesela biz Eyyübiye bölgesine gitmişsek, yanımızda Milletvekilimiz Halil Özcan’ın olması yeterlidir. Halkımızı birlikte selamlayalım, ‘biz buradayız’ diyelim ve herzaman heryerde, halkımızın yanında olduğumuzu hatırlatalım. Yine her akşam bir televizyonda Milli eğitimde, Ulaşımda vs ne yaptıysak onları anlatalım.”

 

Daha sonra SKM’nin diğer birimlerini tek tek dolaşarak fikir alışverişinde bulunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti İl SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Faruk Bayık, AK Parti İl Başkan Yardımcılarından Ahmet kayral, SKM Birim Amirlerinin de hazır bulunduğu bir sırada SKM Başkanı Kırıkçı’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra, “Arkadaşlar… Hepimiz çok çalışacağız. Allah’ın izniyle 14’te 14 yapacağız. Çok çalışacağız, çünkü çalışana Allah verir, inanıyoruz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 2. sıra adayı Mehmet Kasım Gülpınar’ın da katılmasıyla toplantı devam etti.

Bakan Fakıbaba’nın ayrılmasının ardından SKM’deki toplantı AK Vekil Mehmet Kasım Gülpınar ile devam etti.

AK SKM ziyaretinde, çok çalışmak gerektiği, istişarenin önemi ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık olmamız gerektiği belirtildi.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı