Haber Detayı
23 Haziran 2021 - Çarşamba 15:54
 
Bağımlılıklarla İlgili Eğitimler Değerlendirildi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge birimi, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele kapsamında okullarda farkındalık oluşturmak, öğrenci, Veli, öğretmenleri bilgilendirmek adına yapılan Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele eğitimleri TBM yıl sonu değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
 Bağımlılıklarla İlgili Eğitimler Değerlendirildi

Toplantı İl MEM Şube Müdürü Ferhat Emre ve Yeşilay şube başkanı Muharrem Çelik'in başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya gönüllü olarak farklı okullarda Eğitim yapan PDR öğretmenleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasında Şube Müdürü Ferhat Emre STK larin toplumun eğitimindeki yeri ve önemine değindi.

 

 Şube müdürü Emre, Milli Eğitim ve Yeşilay çatısı adı altında yapılan gönüllü eğitimin çok önemli olduğunu bu fedakârlıklar adına da il MEM müdürü İsmail Yapıcıer ve kendi adına teşekkür etti.

 

Yeşilay şube Başkanı Muharrem Çelik de bu eğitimlere fırsat veren sayın Valimiz Abdullah Erin Bey'e, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer,e katkı sağlayan,  eğitimi gerçekleştiren  herkese teşekkür etti. Toplantı dilek ve temennilerle son buldu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı