Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 11:04 Bu haber 1370 kez okundu
 
Aziz Aydınlık’ın seçim bürosuna yoğun ilgi
Seçim çalışmaları kapsamında CHP Şanlıurfa milletvekili adayı Aziz Aydınlık, Uçaksavar kavşağında açmış olduğu seçim bürosuna vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
SİYASET Haberi
Aziz Aydınlık’ın seçim bürosuna yoğun ilgi

Partiye yeni katılanlara rozetlerini taktıktan sonra konuşan Aydınlık, “Gelen vatandaşımın sorunu benim sorunum onların sıkıntısı benim sıkıntım. Buraya gelen esnaf, çiftçi kardeşlerimle yakından ilgileniyorum. Bu toprağın insanıyım sıkıntılarını paylaşıyorum. İşte bu bilinçle 25 Haziran sabahı yeni bir döneme; çiftçinin, esnafın, halkın iktidarına uyanmayı umut ediyorum. Benim çiftçim, esnafım seçim sonrası CHP iktidarıyla rahat nefes alacak.” Dedi.

 

Şanlıurfa’nın güvendiği isimler arasında Aziz Aydınlık’ın farklı bir yere sahip olduğunu söyleyen vatandaşlar, adaylarda aradıkları özelliklerin başında güven geldiğini ve bu güveni kendilerine Aziz Aydınlık fazlasıyla verdiğini, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Aziz Aydınlık’ı görmek istediklerini belirterek; “Biz sözüne güvenilir dürüst ve gerçekten hizmet odaklı siyaset yapacağına ve ilimize katkıda bulunacağına inandığımız vekiller görmek istiyoruz.

 

Bu nedenle Sayın Aziz Aydınlık Şanlıurfa’yı gerçek manada hizmet anlayışı ile temsil edebilecek dürüst bir aday olduğu için kendisine destek olmaya geldik. İnanıyoruz ki 24 Haziran tarihinden itibaren Sayın Aziz Aydınlık CHP Şanlıurfa Milletvekili olarak bizleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edecektir” şeklinde konuştular. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı