Haber Detayı
06 Ağustos 2018 - Pazartesi 12:49
 
Aydilge, Şanlıurfa'ya geliyor
Televizyonda izlenme rekorları kıran “Kiralık Aşk” dizisinin jenerik şarkısı olan ‘Sen misin İlacım’ adlı eseri dillerden düşmeyen ünlü popçu Aydilge, Şanlıurfalı hayranlarıyla Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde buluşacak.
YAŞAM Haberi
Aydilge, Şanlıurfa'ya geliyor

 Piazza AVM, bu kez, kendi söz ve bestelerini yapan, hit Single'lar çıkaran, aynı zamanda iki roman ve bir öykü kitabı ile başarılı bir yazarlık kariyerine sahip olan Aydilge’yi, hayranlarıyla buluşturmanın hazırlığını yapıyor.

Genç yaşına; müzik alanında dört albüm ve ödüllü dizi müzikleri sığdıran Aydilge, 11 Ağustos Cumartesi günü verecek akustik konseri ile Piazza’nın konuğu olacak.

“Sen misin ilacım, Ben kalbinde bi kiracı, Yerleşicem sımsıkı ben, Aşk başladı gel hemen” nakaratlarıyla dillerden düşmeyen Kiralık Aşk’ dizisinin jenerik şarkısı  ‘Sen misin İlacım’ adlı parçası ile şöhretini taçlandıran Aydilge, en güzel eserlerini Şanlıurfalı hayranları İçin seslendirecek.

“Kendi Yoluma Gidiyorum”, “Yalnızlıkla Yaptım”, “Küçük Şarkı Evreni”, “Sobe” ve “Kilit” gibi bir eserleriyle sevenlerinin gönlünde yer eden ünlü popçunun Piazza’da vereceği akustik konser, 11 Ağustos Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek. Aydilge hayranları, onu yakından görüp şarkılarını dinlemekle kalmayıp, birlikte anı fotoğrafları çektirme fırsatı da bulacak.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı