Haber Detayı
12 Temmuz 2018 - Perşembe 09:08
 
Avukatların başı hırsızlarla belada
Şanlıurfa'da avukat bürolarının bulunduğu Paşabağı Mahallesinde son zamanlar da iş yerlerine dadanan hırsızlar su sayaçlarını çalarak avukatları mağdur ediyor.
YAŞAM Haberi
Avukatların başı hırsızlarla belada

Urfa Değişim Gazetesinde yer alan habere göre; Şanlıurfa merkezde bulunan Paşabağı mahallesi 771. sokakta bulunan avukat büroları son zamanlarda hırsızlık olayları nedeniyle avukatların canı iyice sıkılmaya başladı. Neredeyse mahallede bulunan birçok iş yerine dadanan hırsızlar su sayaçlarını çalarak avukatları mağdur ediyor.

Polatkan İş Merkezinde bürosu bulunan avukatlardan İbrahim Halhalli gazetemize verdiği demeçte hırsızlar binadaki bütün su sayaçlarını çalarak herkesi mağdur etti.

 

Hırsızlar yüzünden su sıkıntısı çektiklerini ifade eden Avukat Halhalli, "Geçen hafta su sayaçlarını çaldılar, bizde hem biz hem de müşterilerimiz mağdur olmasın diye ŞUSKİ'den yeni su sayaçları alıp taktırdık. Bir hafta geçmeden büroya gidip suyu açtığımda su yine kesikti. Kesintilerden dolayı suların kesik olabileceğini düşündüm, sonra komşu avukat su sayaçlarının yine çalındığını söyleyince artık yapacak bir şey yok. Mecburen  yeni saat almak için tekrar ŞUSKİ'ye gittik. Yetkililer su sayaçları için bir çare bulmasını istiyoruz" dedi.

"Parası neyse verelim yeter ki çalmasınlar"

Büroda bir araya gelen avukatlar su sayacını çalan hırsızlara seslenerek," su sayacımızı çalmayın, su sayacının parası neyse gel büroya biz sana onun parasını verelim" diyerek duruma tepki gösterdiler.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı