Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 18:07 Bu haber 2452 kez okundu
 
Avcıoğlu’ndan Bayram mesajı
Hacmusa aşireti lideri Abdurrahim Avcıoğlu yazılı bir mesaj yayınlayarak Ramazan bayramını kutladı.
GÜNDEM Haberi
Avcıoğlu’ndan Bayram mesajı

Şırnak Cizre Hac Musa Aşireti Lideri Abdurrahim Avcıoğlu yayınladığı kutlama mesajında; Başta tüm Şehit Aileleri olmak üzere Gazi ve görevde Askerimiz, Polisimiz, Jandarma JİTEM, İstihbarat, MİT tüm Kamu teşkilatları başta olmak üzere tüm Müslüman Âleminin bayramını en kalbi duygularımla kutlarım. Nice güzel bayramlar diliyorum. Halkımızı huzur günleri bekliyor. Covid 19 Allah'ın izniyle en geç bayramdan sonra son bulacağını düşünüyoruz. Covid 19 salgını süresince Sağlık Bakanımız ve yurt genelinde gecesini gündüzüne katarak haftalarca evlerinin çocuklarını sevdiklerinin yüzünü görmeden mücadele veren ekiplerini yaptıkları özverili mücadeleden dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz, nice bayramlar diliyoruz Rabbim sağlıkçılarımızın eksikliğini vermesin. Covid 19 salgını süresince yapılan mücadeleyi birebir takip eden ve ülkemizin Covid 19 salgınından en az zayiatla çıkması için sürekli koordine sağlayan Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya da Türk milleti adına teşekkürü borç biliyorum.

 

Öte yandan gecesini gündüzüne katan bir yandan depremzedelerimizin emrindeki askerlerle imdadına yetişen ve terörle mücadele asla Unutulmaz ve Jandarma Genel Komutanımız Arif Çetin Paşa’ya da bölgemize yaptığı hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyor bayramını kutluyorum.

 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün meclis’inde görev alan Başkomutanımız Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan’a, Ülkücü Hareketin Lideri Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli bu vatan için her şeyi yapan elini değil gövdesini koyan bu insanlardan milyonlarca kez Allah razı olsun diyor ve tüm içtenliğimle bayramlarını kutlar nice bayramlar diliyorum. Son olarak sözlerime şu cümleleri de eklemeden geçemeyeceğim, Şırnak İl Jandarma Komutanı ve Bölge Komutanımız Ahmet Hacıoğlu paşamızın gelişi ile Şırnak ilimiz başta olmak üzere bölgemize güven getirmiştir.Şırnak İl Jandarma Komutanımız, Paşamız Ahmet Hacıoğlu komutanımıza da teşekkür eder, bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

 

 Ben Abdurrahim Avcıoğlu ne mutlu Müslüman’ım diyene, Ne Mutlu Kürt doğdum Ne Mutlu Türk’üm diyene!! Hepinizi Allah'a emanet ediyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı