Haber Detayı
24 Nisan 2017 - Pazartesi 16:30 Bu haber 1530 kez okundu
 
Araştırma hastanesinin otopark sorununa Büyükşehir'den çözüm
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 600 araç kapasiteli ikinci otoparkın yapımını tamamladı.
GÜNDEM Haberi
Araştırma hastanesinin otopark sorununa Büyükşehir'den çözüm

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminin talebini iletmesinin ardından planlama yaparak çalışmalarını kısa sürede tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark kazandırdı.

Otoparkın her aşamasını üstlenen Büyükşehir Belediyesi, Şubat Ayında asfaltını tamamlayarak hizmete açtığı 600 araç kapasiteli otoparkın yanı sıra yapımı tamamlanan otopark ile birlikte kapasite yüzde 100 arttırıldı.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin arka bahçesinde park alanı olarak kullanılan alanı Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin planlaması ve çalışmaları sayesinde otoparka dönüştüren Büyükşehir Belediyesi otoparkın asfaltını tamamladı ve hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark daha kazandırılmasını sağladı.

Şanlıurfa'da günde 9 bin vatandaşa hizmet veren Mehmet Akif Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun zamandan bu yana yaşanan otopark sorunu Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını tamamlaması ile son buldu. (Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı