Haber Detayı
31 Ekim 2020 - Cumartesi 14:27 Bu haber 783 kez okundu
 
Anavatan Partisinden TV 63 ‘e Ziyaret
Anavatan Partisi ( ANAP ) Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan Tv63’ü ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Anavatan Partisinden TV 63 ‘e Ziyaret

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, yönetimden sorumlu il başkan yardımcısı İsa Onur ve Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkan yardımcısı Necla Alakuş Tv63 Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiçek’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

 

TV63 Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiçek’e görevinde başarı temennilerinde bulunan Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan; Gazeteciliğin fedakârlık isteyen, zor bir meslek olduğunu belirterek basının her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla haber alma ve bilgi edinme ihtiyacının karşılanmasında büyük önem taşıdığına vurgu yaptı.

 

Başkan Aslan, "Basın mensuplarının zor şart ve imkanlar çerçevesinde elde ettiği bilgilerle, halkımızı ülke ve dünya gündeminden haberdar etmek adına mesai kavramı gözetmeksizin gösterdikleri hassasiyet ve üstün performans sergileyerek yaptıkları çalışmalar ve gayretler takdire şayan olduğunu belirtti.

 

 

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yardımcıları ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren TV63 Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiçek şu sözleri dile getirdi:

 

‘’ Anavatan Partisi İl Başkanlığı İl Başkanı Halil Aslan İl Başkan Yardımcısı Necla Alakuş ve İl Başkan Yardımcısı İsa Onur TV63 İnternet Televizyonu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Şanlıurfa’nın birçok sorununu masaya yatırma fırsatı elde ettik. ANAP İl Başkanı Halil Aslan sorunlarla ilgili çözümlerine bizlerle paylaştı. Oysaki Şanlıurfa’da Vali Bey başkanlığında siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve STK başkanlarının katılımıyla bir platform oluşturulup Şanlıurfa’nın sorunlarına istişare ile teknik çözüm bulanabilir.

 

 

Ziyarete has hatıra resmi çekildikten sonra TV 63 Yönetim Kurulu Başkanı Çiçek Tarafından Anavatan Partisi Şanlıurfa Heyetine Türk ve Azerbaycan bayrağı hediye edildi.

 

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı