Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 20:57 Bu haber 1301 kez okundu
 
Anavatan’dan Kızılay’a Kan Bağışı
ANAVATAN Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kan bağışında bulundular.
SAĞLIK Haberi
Anavatan’dan Kızılay’a Kan Bağışı

 

Anavatan Partisi İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleriyle Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Dre.Ahmet İnan nezaretinde kan bağışında bulundular.

 

Kan bağışı esnasında bir açıklama yapan Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan kan bağışının sosyal bir görev olduğuna dikkat çekerek herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti.

 

 

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Aslan hepinizin bildiği üzere bugün hem mübarek Kadir gecesi hem de 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı. Böylesi iki önemli günü bir arada kutluyoruz. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Genel Başkanımız Sayın İbrahim Çelebi’nin Şanlıurfalı hemşerilerimize kucak dolusu selamları var. Öncelikle tüm İslam Âleminin mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyorum. Bu mübarek gecenin tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs belasından kurtulmamıza vesile olmasını temenni ediyorum.

Öte yandan bildiğiniz üzere bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı tüm gençlerimizin Gençlik ve Spor Bayramlarını da kutluyorum.

 

 

Kan bağışında bulunmak hayati önem taşıyan bir girişim olup kan insan hayatında çok büyük öneme sahiptir.Sizin aracılığınızla tüm Şanlıurfalı hemşerilerimi kan bağışında bulunmaya davet ediyorum.Buradan kan bağışı davetimizi kırmayıp katkı sağlayan tüm Anavatan Partisi İl Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

 

Öte yandan bir açıklama da Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Dr.Ahmet İnan’dan geldi.

 

Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Dr.İnan;” Bugün Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeleri Türk Kızılay’ımızın bünyesinde kan bağışında bulunmak üzere teşrif ettiler. Türk Kızılay’ı bünyesinde açılmış olan Kan Bağışı kampanyasına desten sağlayan başta Sayın Valimiz olmak üzere, Sağlık İl Müdürlüğümüze ve  Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı ve yönetim kurulu üyelerine ok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı