Haber Detayı
18 Nisan 2017 - Salı 13:47 Bu haber 1335 kez okundu
 
Akziyaret'e görkemli açılış
Karaköprü Belediyesi tarafından Akziyaret Kırsal Mahallesi'nde yaptırılan çok amaçlı salon görkemli bir şekilde hizmete açıldı. Başkan Baydilli, “Kırsal mahallelere verdiğimiz sözleri bir bir yenine getireceğiz” dedi.
YEREL Haberi
Akziyaret'e görkemli açılış

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelere verdiği hizmet sözünü bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Akziyaret Kırsal Mahallesinde geçtiğimiz aylarda temeli atılan çok amaçlı salonun açılışı yapıldı.

 

300 metrekare alan üzerine inşa edilen çok amaçlı salonun  taziye, düğün , nişan, toplantı evi ve okuma salonu olarak kullanılması hedefleniyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin katılımıyla gerçekleşen açılış törenine;  AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılış töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Karaköprü Belediyesi olarak bütün kırsal mahallelerimizde durmadan yorulmadan çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Akziyaret kırsal mahallemiz dört bin nüfusu ile Karaköprü ilçemizin en büyük kırsal mahallelerinden biridir. Bizim için önemli bir mahalledir. Daha önce semt sahası ve kilitli parkesi yapılmıştı. Sadece çok amaçlı salonu eksikti, bunu da tamamlayıp vatandaşımızın hizmetine sunduk. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

Akziyaret halkı yapılan hizmetlerden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye teşekkür ettiler. 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı