Haber Detayı
19 Mart 2017 - Pazar 09:04 Bu haber 2613 kez okundu
 
Akçakale semt pazarı açıldı
Şanlıurfa´da vizyonel projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, her ilçeye modern semt pazarı kazandırma çalışmaları çerçevesinde Akçakale´ye yaptırdığı semt pazarının açılışını gerçekleştirdi.
DİĞER Haberi
Akçakale semt pazarı açıldı

Akçakale merkezde İlçe Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ve vatandaşın katılımıyla gerçekleşen açılışta konuşan Başkan Çiftçi: " İnsana hizmet geleceğin Türkiye'sini oluşturmaktır. Hizmeti ibadet aşkıyla yapıyoruz. Akçakale'mizi seviyoruz. İnsanımızı seviyoruz" dedi.

 

Semt pazarları şehirler için bir kültür olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi; "Semt pazarı çok amaçlı bir şekilde kullanılabiliyor. Kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve esnafımıza güzel ve düzenli bir şekilde alış veriş yapma imkanı oluşturmak istiyoruz. Kurumlar arasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Burada insana hizmet var. İnsana hizmet geleceğin Türkiye'sini oluşturmaktır. Hizmeti ibadet aşkıyla yapıyoruz. Akçakale'mizi seviyoruz. İnsanımızı seviyoruz. Akçakale ilçe Belediyemize ve esnafımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" diyerek semt pazarının ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkan Çiftçi, İlçe Kaymamamı ve beraberindeki meclis üyeleriyle Akçakale esnafını ziyaret edip hayırlı kazançlar diledi.

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı