6. Olağan Kongresi gerçekleşen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının yönetim listesi belli oldu. Tek liste halinde gidilen listede Zeynel Abidin Beyazgül başkan oldu. İşte yönetimde yer alan diğer isimler:
Başkan
Zeynel Abidin Beyazgül
Asıl Yönetim
1)Abdulaziz Badıllı
2)Abdulhamit Karakeçili
3)Abdulkadir Mangal
4)Abdulrahman Kırıkçı
5)Adalet Kaya
6)Ahmet Alpay
7)Ahmet Çakar
8)Ahmet Çoban
9)Ahmet Kenan Kayral
10)Ali İhsan Akay
10)Ali İhsan Delioğlu
12)Bahattin Yıldız
13)Bekir Kan
14)Cemil Çadak
15)Cuma Ağaç
16)Cumali Aytekin
17)Esma Seda Kapaklı
18)Faruk Bayuk
19)Fatma Abak
20)Filiz Kılıç
21)Hacı Yaygın
22)Hekimşah Parmaksız
23)Hasan Balay
24)Hasan Suyun
25)İbrahim Eyyüpoğlu
26)İbrahim Kaymaz
27)İbrahim Tapışık
28)İsa Ay
29)Medine Kama
30)Mehmet Ali Kurt
31)Mehmet Demir
32)Mehmet Emin Tepe
33)Mehmet Sami Özbek
34)Mehmet Korkmaz
35)Murat Akaltun
36)Murat Yetkin Varan
37)Mustafa Bağmancı
38)Müslüm Tüysüz
39)Necla Gül
40)Orhan Çelik
41)Pınar Çavanlıoğlu
42)Rezan İbrahimpaşa
43)Sabiha Karabulut
44)Sait Ağan
45)Serdar İzol
46) Tuna Aksoy
47)Vehbiz Beyaz
48)Yahya Topdağ
49)Yasin Fırat Çiftçi
Yedek Yönetim
1.Mehmet Ali Eskiler
2.Cuma HÜNDÜR
3.Mehmet Emin ÖZYAVUZ
4.Fethi ŞEKER
5. Bahattin GÖKÇİN
6.Mehmet ASLAN
7.Mehmet Altun
8.Abdulkadir KARACBEY
9.İbrahim SAVACAK
10.Nazif AKSU
11.Halit ALKAN
12.Mehmet GÜLBÜZ
13.Serdar bebe
14. İbrahim Halil EŞİYOK
15.Hakan ÖZÇINAR
16.Ahmet ŞAMDAMCI
17.Abdullah DAlBAŞI
18.Halil BOĞA
19.Nuri DOĞAN
20.Mehmet ÖZMODANLI
21.İsa ASLIHAN
22. Lütfi BALCI
23.Kezban BENGİ
24. Beşra ŞAHBAZ
25.Hülya GÜL
Başkan
Zeynel Abidin Beyazgül
Asıl Yönetim
1)Abdulaziz Badıllı
2)Abdulhamit Karakeçili
3)Abdulkadir Mangal
4)Abdulrahman Kırıkçı
5)Adalet Kaya
6)Ahmet Alpay
7)Ahmet Çakar
8)Ahmet Çoban
9)Ahmet Kenan Kayral
10)Ali İhsan Akay
10)Ali İhsan Delioğlu
12)Bahattin Yıldız
13)Bekir Kan
14)Cemil Çadak
15)Cuma Ağaç
16)Cumali Aytekin
17)Esma Seda Kapaklı
18)Faruk Bayuk
19)Fatma Abak
20)Filiz Kılıç
21)Hacı Yaygın
22)Hekimşah Parmaksız
23)Hasan Balay
24)Hasan Suyun
25)İbrahim Eyyüpoğlu
26)İbrahim Kaymaz
27)İbrahim Tapışık
28)İsa Ay
29)Medine Kama
30)Mehmet Ali Kurt
31)Mehmet Demir
32)Mehmet Emin Tepe
33)Mehmet Sami Özbek
34)Mehmet Korkmaz
35)Murat Akaltun
36)Murat Yetkin Varan
37)Mustafa Bağmancı
38)Müslüm Tüysüz
39)Necla Gül
40)Orhan Çelik
41)Pınar Çavanlıoğlu
42)Rezan İbrahimpaşa
43)Sabiha Karabulut
44)Sait Ağan
45)Serdar İzol
46) Tuna Aksoy
47)Vehbiz Beyaz
48)Yahya Topdağ
49)Yasin Fırat Çiftçi
Yedek Yönetim
1.Mehmet Ali Eskiler
2.Cuma HÜNDÜR
3.Mehmet Emin ÖZYAVUZ
4.Fethi ŞEKER
5. Bahattin GÖKÇİN
6.Mehmet ASLAN
7.Mehmet Altun
8.Abdulkadir KARACBEY
9.İbrahim SAVACAK
10.Nazif AKSU
11.Halit ALKAN
12.Mehmet GÜLBÜZ
13.Serdar bebe
14. İbrahim Halil EŞİYOK
15.Hakan ÖZÇINAR
16.Ahmet ŞAMDAMCI
17.Abdullah DAlBAŞI
18.Halil BOĞA
19.Nuri DOĞAN
20.Mehmet ÖZMODANLI
21.İsa ASLIHAN
22. Lütfi BALCI
23.Kezban BENGİ
24. Beşra ŞAHBAZ
25.Hülya GÜL