Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 10:40 Bu haber 3450 kez okundu
 
AK Parti'nin iftar yemeğinde olay çıktı
Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığı tarafından, aday adaylarına ve adaylar için verilen iftar yemeğinde skandal olay yaşandı.
GÜNDEM Haberi
AK Parti'nin iftar yemeğinde olay çıktı

Urfahaber.com da yer alan habere göre, AK Parti tarafından Şanlıurfa'da özel bir otelde verilen iftar yemeğinde aday adayı ile Fakıbaba arasında liste polemiği yaşandı.

 

Alınan bilgiye göre AK Parti'nin Şanlıurfa milletvekili aday adaylarından, araştırmacı yazar Abdülkadir İkbal ile Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba arasında yaşandığı iddia edildi.

 

Fakıbaba'nın yemekte yaptığı konuşmada, mevcut liste ile ilgili konuşma yaptığı esnada ayağa kalkan araştırmacı yazar Abdülkadir İkbal, Fakıbaba'yı dinlemek istemediğini söyledi.

 

Bunun üzerine Fakıbaba, Abdülkadir İkbal'e sinirlenerek dinlemek istemiyor ise niye geldiğini, niye yemeği yediğini dışarı çıkmasını istedi. Abdülkadir İkbal'i sankinleştirmek için Halil Özcan devreye girerek, İkbali sakinleştirip, salondan çıkarmaya çalıştı.

 

Urfa Haber'i arayarak açıklamada bulunan Abdülkadir İkbal ise Fakıbaba'nın tutumu için " Ben dinlemek istemediğimi söyledim. Beklerdim ki, bir siyasetçi hoş görüsü ile sinirlenip, azarlamak yerine niye dinlemek istemediğini sormasını isterdim." dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı