Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 12:34 Bu haber 2259 kez okundu
 
Ak Parti aday tanıtım toplantısı yapılıyor
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı 27'nci Dönem Aday Tanıtım programı çok sayıda kişinin katılımı ile başladı.
GÜNDEM Haberi
Ak Parti aday tanıtım toplantısı yapılıyor

İlk olarak 14 milletvekili aday salona geldi. Salondakiler tarafında büyük bir heyecanla karşılandı. Tarım bakanı ve Şanlıurfa Ak Parti birinci sıra adayı Ahmet Eşref Fakıbaba ve ikinci sıra dayı Kasım Gülpınar salondakileri selamladı.

Toplantıda ilk olarak Ak Parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin Yıldız konuştu. Yıldız, "24 Haziran seçimleri ülkemiz için büyük önem arz etmektedir. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Mevcut milletvekillerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milleti zor zamanlarda öncü kadrolar yönetir. Milletin önündeki engelleri aşar ve onlara yeni imkanlar sunar. 24 Haziran'da kapı kapı dolaşmaya var mıyız, tek tek gönüllere girmeye var mıyız, liderimize sahip çıkmaya var mıyız? Vakit, Türkiye ve Şanlıurfa vakti. Durmak yok, yola devam" dedi.

Ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise, “24 Haziran'da çok güçlü bir şekilde bu seçime de gidecek ve Türkiye'de Şanlıurfa'da oynanan oyunları bozacak. Vakit Türkiye, vakit Urfa vakti diyoruz. Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olmak vaktidir. Vakit A-B adayını eleştirme değil, geleceği kurtarma vaktidir. 24 Haziran'da adayların yanındayız. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum" diye konuştu

Kaynak: Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı