Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 09:14 Bu haber 1232 kez okundu
 
Ahmet Turabi Konserine Yoğun İlgi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan ayı programları kapsamında Ramazan Sokağında düzenlediği etkinlikler her gece farklı bir ilahi konseri ile devam ediyor. Dün akşam Ahmet Turabi'nin sahne aldığı ilahi dinletisine da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
SİYASET Haberi
Ahmet Turabi Konserine Yoğun İlgi

Ramazan ayı dolayısı ile her yıl çeşitli programlar düzenleyerek Şanlıurfalıların takdirini toplayan Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde bir çok program düzenlerken ilçelerde de iftar sofraları ile vatandaşlara Ramazanın ruhunu yaşatıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Haleplibahçe'de kurulan Ramazan sokağında vatandaşlarla bir araya gelen Sanatçı Ahmet Turabi bir birinden güzel ilahileri ile gelen konuklara duygu dolu anlar yaşattı.

 

Vatandaşlarla birlikte konseri dinleyen Başkan Nihat Çiftçi, Ramazanın Şanlıurfa'da bir başka güzel olduğunu belirtti.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ: HER GÜN BİR İLÇEMİZDEYİZ

 

Burada bir konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Herkesin Ramazan'ı şerifini tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanlığımız olarak Ramazan'da çok güzel programlara imza atıyor. Bu programların ardında çok emekler var teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte güzel programlarla Ramazan'ı tamamlayarak bayrama kavuşacağız. Yoğun bir program idrak ediyoruz, Türkiye'nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçimlerini her gün farklı bir ilçede vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Halkımız her zaman AK davayı ve Cumhurbaşkanımızı destekledi. İnanıyoruz ki 24 Haziran'da Şanlıurfa'mız tekrar gereken tüm destekleri verecektir. Bizlerde büyükşehir belediyesi olarak her zaman halkımızın hizmetinde Şanlıurfa'mızı geliştirerek müziğini, kültürünü, parklarını, alt yapısını, çevresini  ve tarihi eserlerini hepsini bir bütün olarak geliştireceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı