Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 18:32 Bu haber 2606 kez okundu
 
Adıyamanlı Zeynep Tv 63 Haber Bürosunu Ziyaret Etti
Şanlıurfalı ses sanatçısı Ali Kızılateş Tv 63 haber bürosunda sürpriz konuğunu ağırladı.
DİĞER Haberi
Adıyamanlı Zeynep Tv 63 Haber Bürosunu Ziyaret Etti

 

Adıyaman’dan Şanlıurfa’ya misafir olarak gelen yürüme engelli ve diyaliz hastası Zeynep Öteleş’i (23) Tv63 haber ofisinde Şanlıurfalı ses sanatçısı Ali Kızılateş, Tv63 imtiyaz sahibi Mustafa Çiçek ve ekibi ağırladı.

 

 

Ayağının tozuyla Tv 63 Haber bürosuna gelen Adıyamanlı Zeynep Öteleş ve ailesine Tv 63 imtiyaz sahibi Mustafa Çiçek tarafından hazırlanan Urfa kahvaltısının ardından ses sanatçısı Ali Kızılateş Adıyamanlı Zeynep Öteleş’e özel mini konser vererek hem duygulandı hem duygulandırdı. Öteleş’in Tv 63 haber bürosunda gerçekleştirmiş olduğu ziyaretinde yaşadığı özel anlarda ara ara mutluluktan gözlerinin yaşardığı gökyüzüne uçacakmışçasına eğlenen Adıyamanlı Zeynep duygularını şöyle dile getirdi;

 

‘’Benim için değerli olan abim Mustafa Çiçek’i kısa sürede tanıdım. Hayatıma bir sihirli değnek gibi dokundu. Mustafa abim Urfa’ya geldiğimizden beri ailemle birlikte bizi asla yalnız bırakmadı. Her günümü sürprizlerle yaşattı. Bugünkü sürprizi de Haber Ofisine davet ederek Şanlıurfalı ses sanatçısı Ali Kızılateş ile beni tanıştırması daha da memnun etti. Değerli ses sanatçısı Ali Kızılateş’in canlı olarak benim için verdiği mini konserle çok eğlendim. Eğer bu yaşadıklarım bir rüya ise Allah’ım beni bu rüyadan uyandırmasın. Ses sanatçısı Ali Kızılateş’e ve Mustafa abime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Her ikisini de en kısa zaman da Adıyaman’a bekliyorum.’’ İfadelerini kullandı. 

 

 

Öteleş’in konuşmasının ardından annesi Ayşe Hanım da Tv 63 Haber bürosunda duygularını şöyle paylaştı:

 

‘’Öncelikle bizlere kapılarını açan ve Şanlıurfa’ya geldiğimiz günden beri bizi yalnız bırakmayan kardeşimiz abimiz Tv 63 imtiyaz sahibi Mustafa Çiçek’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Benim biricik kızım prensesim Zeynep’im hayatında bir ilki yaşıyor şuanda. Şanlıurfalı ses sanatçısı Ali Kızılateş ’in kendisi için vermiş olduğu mini özel konserle kızımın içi içine sığmadı. Kızımı bugüne kadar böyle mutlu görmedim. Bir anne olarak kızımı mutlu görmek beni çok duygulandırdı. Ses sanatçısı Ali Kızılateş’e ve Mustafa Çiçek’e tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah onlardan razı olsun’ ’dedi.

 

 

Öte yandan bir açıklama da Şanlıurfalı ses sanatçısı Ali Kızılateş’ ten geldi. Urfalı ses sanatçısı Kızılateş; ‘’Öncelikle Zeynep kızımız ve değerli ailesi ile bir araya gelmemize vesile olan başta Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiçek olmak üzere ekibine teşekkür ederim. Zeynep kızımız hayat dolu pırıl pırıl bir insan. Azmiyle Allah’a olan inancıyla hayatında ki engelleri aşacağına canı gönülden inanıyorum. Tertemiz yüreğiyle gönlümüzü feth ederek gönül tahtını kurdu biricik kızımız Zeynep… Bu arada ben de 20-25 günlük aradan sonra çok iddialı bir şekilde gümbür gümbür geliyorum. Beni seven hayranlarım ve müzikseverler için ‘’Sustum Duydun mu, Vış Kele, Yıkılsın Mahpushaneler (Uzun Hava) şarkılarıma klip çekiyoruz. Ve çekeceğimiz bu klipleri değerli müzikseverlerin büyük bir hayranlıkla izleyeceklerini umuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

 

Adıyamanlı Zeynep’in gerçekleştirdiği ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

 

Tv 63 ekibi olarak bizlerde Adıyamanlı Zeynep ve ailesine yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

 
Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı