Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 14:27 Bu haber 1137 kez okundu
 
Açanal, esnaf ve STK ziyaretlerini sürdürüyor
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal, bir yandan esnaf ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan ise çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına destek ziyaretleri yapıyor.
SİYASET Haberi
Açanal, esnaf ve STK ziyaretlerini sürdürüyor

Haliliye İlçesi Cengiz Topel Caddesi’nde esnaf ziyareti yapan ve esnafın hal hatırını soran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal bölge esnafının büyük desteğini görüyor.

Her gittiği işyerinde hem esnafla hem de vatandaşlarla yakından ilgilenen Açanal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin 14 vekil adayı için destek istiyor.

 

AÇANAL’IN STK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Esnaf ziyaretleri sonrası STK ziyaretleri kapsamında Ticaret Borsası, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ve Şanlıurfa Barosunu ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal sivil toplum kuruluşlarıyla fikir alışverişinde bulunuyor.

 

İlk olarak Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya’yı ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Açanal " Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya kardeşimi ziyarete geldim. Kendisiyle çok uzun yıllardır tanışıyoruz. Aramızda müthiş derecede bir uyum var. Bundan sonra böyle devam edeceğine inanıyorum"dedi.

 

AK Aday Açanal daha sonra Şanlıurfa Baro Başkanı Av. Ahmet Tüysüz’ü ziyaret etti. Şanlıurfa Barosunu ilk ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal burada bir süre fikir alışverişinde bulundu.

 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı İbrahim Halil Peltek’i de ziyaret ederek Hayırlı Olsun temennisinde bulunan AK Parti Milletvekili Adayı Açanal, iftar programında ise 27. Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası’nın meslektaşlarına verdiği iftara katıldı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı