Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 08:48
 
Açanal’dan Kent Konseyi’ne Ziyaret
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal, Kent Konseyi’ni ziyaret ederek Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.
SİYASET Haberi
Açanal’dan Kent Konseyi’ne Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyareti kapsamında Kent Konseyi’ni ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerinin Türkiye’nin miladı olacağının altını çizerek 24 Haziran sonrası şehri hep birlikte yöneteceklerini söyledi.

 

Kent konseyinin kentin damarları olduğuna dikkat çeken AK aday Açanal, “Ben bu kenti sizlerle beraber yürüyerek temsil etmeye talibim” dedi. Şanlıurfa milletvekili listesinde 30 yıllık Eczacı Zemzem Gülender Açanal’ın yer almasından duydukları memnuniyeti ifade eden Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen, “Açanal örnek bir kişilik, çizgisi belli bir kardeşimiz. Listede yer alması bizleri oldukça mutlu etmiştir” diye konuştu.

 

AÇANAL EMNİYET CADDESİ ESNAFINI GEZDİ

 

Kent Konseyi ziyaretinin ardından Emniyet Caddesinde esnaf ziyareti yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal esnaftan Cumhurbaşkanı ve partisi için destek istedi. Emniyet Caddesindeki taksi durağına konuk olan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal taksi esnafıyla söyleşi yaptı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı