Haber Detayı
12 Nisan 2017 - Çarşamba 11:50 Bu haber 1427 kez okundu
 
11 Nisan Kurtuluş etkinlikleri Zara konseriyle devam etti
Urfa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. yıl dönümü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından Rabia meydanından düzenlenen konserde sanatçı Zara sahne aldı.
YAŞAM Haberi
11 Nisan Kurtuluş etkinlikleri Zara konseriyle devam etti

Kurtuluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde programlar düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, 11 Nisan kutlamalarına sanatçı Zara'nın Rabia meydanında konseriyle devam etti.

 

Burada Şanlıurfa'nın birlik ve beraberliğine vurgu yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi: "11 Nisan bayramımız kutlu olsun. Şanlıurfa birliğini ve beraberliğini koruduğu sürece, bu topraklarda huzur olduğu sürece daha bir çok sanatçıyla sizleri buluşturacağız. Sanatçımız Zara'ya teşekkür ediyorum" diyerek konsere katılan seyircilere ve organizasyondan dolayı Büyükşehir Belediye ekibine teşekkür etti.

 

Rabia meydanında yoğun bir katılımla sahne alan sanatçı Zara, bir birinden güzel eserlerini seslendirdi. Zaman zaman seyircilerinde eşlik ettiği türkülerle 11 Nisan kutlamalarına renk kattı. 11 Nisan Urfa Kurtuluşunu kutlayan sanatçı Zara, Şanlıurfalılara ve organizasyondan dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

 

Rabia meydanında düzenlenen konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve binlerce Şanlıurfalı katıldı.

 

FUARIN KAPILARI 16 NİSAN'A KADAR AÇIK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Urfa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. yıl dönümü  dolayısıyla Rabia Meydanında düzenlenen 1. Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı her gün yazar imza günleri, söyleşiler ve konserlerle devam edecek.

 

7-16 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan fuarda; 12 Nisan'da Ramazan Kayan'ın söyleşisi ile yine aynı gün Grup Yürüyüş'ün konseri ve 14 Nisan'da ise Cumali Özkaya'nın konseri yer alacak.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı